Адвокат по Гражданским Делам и Гражданскому Праву Одесса

Прописка в Одессе 2018

Адвокат по Гражданским Делам и Гражданскому Праву Одесса

«Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час.»

Юрий А.

Ідемо назустріч нашим клієнтам

Залишайте номер телефону на вайбер +3-063-436-50-05, і ми обговоримо гарантовану знижку

Цивільні справи –найпоширеніша і одночасно найскладніша категорія суперечок в судах України. В основі зазначених конфліктів лежить принцип змагальності і рівноправності сторін, відповідно до якого перемагає тільки самий юридично грамотний учасник. Адвокат по цивільних справах – це ваша можливість бути переможцем в будь-якому судовому змаганні.

З якими цивільними справами працює адвокат?

Від юриста по цивільно-правових спорів потрібно не тільки досконале знання законодавства, а й регулярне вивчення актуальною судової практики. Цивільний кодекс України регулює величезну кількість відносин:

 • договірні зобов’язання. Стягнення штрафних санкцій і примус з боку до виконання обов’язків;
 • економічні операції між комерційними організаціями. Неякісні поставки, прострочення виробництва та інші важливі види діяльності;
 • права власності.Визнання прав на майно та витребування своєї речі з чужого незаконного володіння;
 • права споживачів;
 • спадок. Вступ в спадкові права через незгоду інших спадкоємців;
 • інтелектуальна власність. Захист товарних знаків і авторського права;
 • надання послуг і виконання робіт.
Порушення договірних зобов’язань, конфлікти щодо прав власності, вступ в спадок через суд, охорона товарного знака, стягнення заборгованості – всі зазначені різновиди правових спорів, які розглядаються в судовому розгляді, вимагають участі адвоката у цивільних справах.

  На окрему увагу заслуговують категорії справ щодо захисту прав споживачів. Громадяни, які набувають послуги або товари, є слабкою стороною в договірних відносинах. Виробники часто зловживають своїми правами і далеко не завжди відповідають на претензії. У таких ситуаціях єдине, що залишається – це залучення порушника до відповідальності через суд. За допомогою адвоката можна змінити існуючу нерівність і домогтися справедливості без істотних витрат бюджету.
 • Чим допоможе адвокат у вашому цивільній справі?

Суд схильний вважати правої тільки ту сторону, яка краще за суперника підготувалася до виступу і збору доказів.

Тільки професійна допомога дозволить вам добитися бажаного результату. Звертаючись в «Приходько і Партнери», ви отримуєте:

 • впевненість в будь-якому цивільній справі. Завдяки знанню законодавства, судової практики і досвіду представництва;
 • відчутний результат. Ми добиваємося бажаного результату всіма доступними засобами;
 • збереження власного доброго імені. Ми захистимо вас від нападок порушників і конкурентів:
 • захист від зловживань. Жодна організація, будь то продавець або виробник, не мають права порушувати ваші споживчі права.

Ми працюємо з усіма цивільними справами, від спадкових спорів до конфліктів з виробниками і постачальниками.

Якщо ви хочете взяти верх над протилежною стороною конфлікту і отримати судове рішення на вашу користь, то звертайтеся в «Приходько і Партнери». Ми вміємо правильно вести цивільні процеси.